Określ w treści zapytania, który kompleks Cię interesuje : Lądowisko, Leśne ABC, Jasnochówka

O nas

Jesteśmy TuŚpimy.pl, nasza formalna, oficjalna nazwa to Costerina Park Sp. z o.o. z siedzibą w Kościerzynie przy ul.Dworcowej 8d, 83-400 Kościerzyna. NIP:5911712222, REGON:388474817, KRS:0000890783. Reprezentujemy portale: TuŚpimy.pl oraz Jasnochowka.pl poświęcone noclegom i atrakcjom na Kaszubach. 

Oferujemy Państwu noclegi w sprawdzonych przez nas osobiście obiektach, zarządzanych przez profesjonalistów, oferujących wszystko co niezbędne podczas urlopu na Kaszubach. Na naszych portalach mają Państwo możliwość dokonywania rezerwacji bezpośrednich zawierając umowę wynajmu z Gospodarzem wybranego przez siebie obiektu. Za wszystkie aspekty związane z realizacją rezerwacji na rzecz Klienta odpowiada Gospodarz, który jest dostawcą usługi zakwaterowania krótkoterminowego i stroną w umowie z Klientem. Nie odpowiadamy zwłaszcza za sposób świadczenia usług przez Gospodarza oraz jakość obsługi przez Gospodarza a także za koszty, jakie ponosisz w związku z pobytem lub korzystaniem z usług Gospodarza.

Podczas procesu rezerwacji Klient akceptuje, że TuŚpimy przekaże do Gospodarza jego dane osobowe niezbędne do zrealizowania zamówionej usługi. Gospodarzowi zostaną przekazane następujące dane Klienta: imię i nazwisko, numer telefonu oraz dane dotyczące Rezerwacji. Klient, wyraża zgodę na aby Gospodarz mógł samodzielnie lub za pośrednictwem Serwisu, skontaktować się z Klientem, np. w celu przekazania dokładniejszych instrukcji dotyczących pobytu czy dojazdu na miejsce.

Wszelkie prawa własności intelektualnej do Serwisu przysługują TuŚpimy.pl