Podana w rezerwacji cena zawiera:
  • Wynajem domku wg opisanego standardu na stronie
  • Jedno miejsce postojowe

Doba Hotelowa

Rozpoczęcie doby hotelowej zależne jest od kompleksu, w którym dokonali Państwo rezerwacji:
Domki Nad Jeziorem: od godz. 15:00, zakończenie do godz. 10:00.
Chatki na Kaszubach: od godz. 16:00, zakończenie do godz. 11:00.

Leśne ABC: : od godz. 16:00, zakończenie do godz. 11:00.
Zakwaterowanie po godzinie 18:00 wymaga ustaleń z administracją i wiąże się z dodatkową opłatą.

Jeżeli zameldowanie nie nastąpi do 18:00 w dniu przyjazdu jak również niepoinformowanie recepcji o późniejszym przyjeździe jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji i możliwością wynajęcia domku innemu Klientowi, jeżeli nie ustalono inaczej.

Okres Wynajmu

Standardowy okres wynajmu w okresie wakacji to 7noclegów, 4 noclegi podczas Majówki/Bożego Ciała, 3noclegi w okresie Wielkanocy.

Do złożenia rezerwacji wymagana jest opłata rezerwacyjna/zadatek w wysokości 30% łącznej wartości zamówienia za pośrednictwem przelewu bankowego lub płatności online na wskazane w rezerwacji konto . Pozostała płatność zostanie dokonana nie później niż 14dni przed rozpoczęciem pobytu przelewem bankowym.W przypadku rezerwacji mających rozpocząć się 30 dni przed rezerwowanym terminem potwierdzeniem jest wpłata całości kwoty.

Klient zobowiązany jest w ciągu 3 dni kalendarzowych od dnia dokonania Rezerwacji wpłacić na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu należną kwotę.

Klient może anulować rezerwację domku letniskowego, kontaktując się z Usługodawcą na adres: rezerwacje@tuspimy.pl.Podczas procesu anulowania będą zastosowane zasady zawarte w regulaminie wynajmu.

W przypadku anulowania rezerwacji:

*w terminie powyżej 60dni przed datą rozpoczęcia pobytu Usługodawca zwróci zadatek Klientowi na wskazany przez niego rachunek bankowy.

*w przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 60 dni przed datą rozpoczęcia pobytu lub nie pojawienia się Klienta w obiekcie w dniu przyjazdu, wpłacona lub pobrana przedpłata nie podlega zwrotowi. 

O zamiarze anulowania rezerwacji należy poinformować nas pocztą elektroniczną na adres rezerwacje@tuspimy.pl.

Dodatkowe opłaty

Podczas pobytu rozliczana jest Energia elektryczna wg wskazań licznika; 10kWh jest wliczone w cenę wynajmu. Po zużyciu tej ilości rozliczana jest różnica, stawka za energię elektryczną będzie podawana zgodnie z cennikiem operatora(1,5PLN=1kWh).

Pobyt zwierząt: 70PLN/pobyt

Opłata miejscowa pobierana przez gminę Karsin: 2PLN/osoba/doba.


Na każdy domek letniskowy przysługuje nieodpłatnie 1 miejsce postojowe na niestrzeżonym parkingu. Nie posiadamy dodatkowych miejsc parkingowych, zalecane jest pozostawianie pojazdów przed obiektem lub w innych wyznaczonych miejscach do parkowania.

W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna

na wypadek uszkodzeń powstałych podczas pobytu gości 500pln, płatne gotówką.

Kwota zwracana jest w dzień wyjazdu po uprzednim sprawdzeniu stanu domku.