Podana w rezerwacji cena zawiera:
  • Wynajem domku wg opisanego standardu na stronie
  • Jedno miejsce postojowe

Doba Hotelowa

Rozpoczęcie doby hotelowej zależne jest od kompleksu, w którym dokonali Państwo rezerwacji:
Jasnochówka: od godz. 15:00, zakończenie do godz. 10:00.
Lądowisko: od godz. 16:00, zakończenie do godz. 11:00.

Leśne ABC: : od godz. 16:00, zakończenie do godz. 11:00.
Zakwaterowanie po godzinie 18:00 wymaga ustaleń z administracją i wiąże się z dodatkową opłatą.

Jeżeli zameldowanie nie nastąpi do 18:00 w dniu przyjazdu jak również niepoinformowanie recepcji o późniejszym przyjeździe jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji i możliwością wynajęcia domku innemu Klientowi, jeżeli nie ustalono inaczej.

Okres Wynajmu

Standardowy okres wynajmu w okresie wakacji to 7noclegów, 4 noclegi podczas Majówki/Bożego Ciała, 3noclegi w okresie Wielkanocy.

Do złożenia rezerwacji wymagana jest opłata rezerwacyjna/zadatek w wysokości 30% łącznej wartości zamówienia za pośrednictwem przelewu bankowego lub płatności online na wskazane w rezerwacji konto . Pozostała płatność zostanie dokonana nie później niż 14dni przed rozpoczęciem pobytu przelewem bankowym.

Klient zobowiązany jest w ciągu 3 dni kalendarzowych od dnia dokonania Rezerwacji wpłacić na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu należną kwotę.

Klient może anulować rezerwację domku letniskowego, kontaktując się z Usługodawcą na adres: rezerwacje@tuspimy.pl.Podczas procesu anulowania będą zastosowane zasady zawarte w regulaminie wynajmu.

W przypadku anulowania rezerwacji:

*w terminie powyżej 60dni przed datą rozpoczęcia pobytu Usługodawca zwróci zadatek Klientowi na wskazany przez niego rachunek bankowy.

*w przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 60 dni przed datą rozpoczęcia pobytu lub nie pojawienia się Klienta w obiekcie w dniu przyjazdu, wpłacona lub pobrana przedpłata nie podlega zwrotowi. 

O zamiarze anulowania rezerwacji należy poinformować nas pocztą elektroniczną na adres rezerwacje@tuspimy.pl.

Dodatkowe opłaty

Podczas pobytu rozliczana jest Energia elektryczna wg wskazań licznika; 10kWh jest wliczone w cenę wynajmu. Po zużyciu tej ilości rozliczana jest różnica, stawka za energię elektryczną będzie podawana zgodnie z cennikiem operatora(1,5PLN=1kWh).

Pobyt zwierząt: 70PLN/pobyt

Opłata miejscowa pobierana przez gminę Karsin: 2PLN/osoba/doba.


Na każdy domek letniskowy przysługuje nieodpłatnie 1 miejsce postojowe na niestrzeżonym parkingu. Nie posiadamy dodatkowych miejsc parkingowych, zalecane jest pozostawianie pojazdów przed obiektem lub w innych wyznaczonych miejscach do parkowania.

W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna

na wypadek uszkodzeń powstałych podczas pobytu gości 500pln, płatne gotówką.

Kwota zwracana jest w dzień wyjazdu po uprzednim sprawdzeniu stanu domku.